|
|
|
|
|
|
DATA
FECHA
|
ANTOLATZ
ORGANIZA
|
JARDUERA
ACTIVIDAD
|
TOKIA
LUGAR
|
ORDUTEGIA
HORARIO
|
SAILKAPENAK
CLASIFICACIÓN
|
IRAILA//SEPTIEMBRE
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
URRIA//OCTUBRE
|
9 |
|
Izar Leku Torneoa / Torneo Izar Leku |
DONOSTIA |
EGUN OSOA / JORNADA ENTERA |
|
10
|
|
Gipuzkoako Txapelketa / Cto de Guipúzcoa
|
TOLOSA |
GOIZEZ / MAÑANA
|
|
24 |
|
Euskadiko Txapelketa / Cto de Euskadi |
EIBAR |
GOIZEZ |
|
AZAROA//NOVIEMBRE
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Euskalgym |
BEC |
|
|
21 |
|
Euskalgym |
BEC |
|
|
25-28 |
|
Oinarrizko Espainiako Txapelketa / Taldekako Kopa / Oinarrizko banakako Kopa |
VALLADOLID |
|
|
ABENDUA//DICIEMBRE
|
|
|
|
|
|
|
17-19 |
|
Taldekako Espainiako Txapelketa / Cto de España Conjuntos
|
IRUÑA |
|
|
URTARRILA//ENERO
|
15-16 |
|
Eskola mailako + Amateur teknifikazioa / Tecnificación escolar + amateur |
|
|
BERTAN-BEHERA |
|
|
|
|
|
|
OTSAILA//FEBRERO
|
6 |
|
Amateur 1º fasea / 1º fase Amateur
|
IBARRA
|
|
|
19 |
|
Benjamin topaketa 1º fasea (2.gunea)
|
BERGARA |
|
|
19 |
|
Benjamin topaketa (1.gunea) / Encuentro benjamín (zona 1) |
HERNANI |
|
|
20 |
|
A-B mailako 1º fasea / 1º fase Escolar A-B
|
DONOSTI |
|
|
MARTXOA//MARZO
|
6
|
|
Control bases + conjuntos copa
|
EIBAR
|
|
|
12 |
|
Amateur 2º fasea / 2. fase Amateur |
BERGARA |
|
|
13 |
|
Udaberriko torneoa / Torneo primavera |
DONOSTIA |
|
|
26 |
|
Benjamin topaketa (1.gunea) / Encuentro benjamín (zona 1) |
DONOSTIA |
|
|
27 |
|
A-B mailako 2º fasea / 2º fase escolar A-B |
AZPEITIA |
|
|
27 |
|
Benjamin topaketa (2.gunea) / Encuentro benjamín (zona 2) |
AZPEITIA |
|
|
27 |
|
1º Liga Vasca + clasificatorio Base individual y Copas de España |
GASTEIZ |
|
|
APIRILA//ABRIL
|
9 |
|
Oinarrizko eta Federatuen Gipuzkoako txapelketa |
|
|
|
10 |
|
2º Liga Vasca + Euskadi Base |
|
|
|
21-24 |
|
Campeonato de España individual base |
ZARAGOZA |
|
|
28-1 |
|
Copa de España conjuntos base y absolutos |
SANTANDER |
|
|
MAIATZA//MAYO
|
13-15 |
|
Cto España en Edad Escolar |
OVIEDO |
|
|
14 |
|
A-B eskolarra eta Amateur Gipuzkoako txapelketa
|
IRUN
|
|
|
15 |
|
Udaberriko finala |
IRUN |
|
|
21 |
|
Tximeleta topaketa |
USURBIL |
|
|
22 |
|
Euskadiko Banakako Txapelketa |
AZKOITIA |
|
|
28 |
|
Juegos Escolares de Euskadi JJEE |
ABETXUKO (Gasteiz)
|
|
|
28 |
|
Cto de Euskadi Equipos + Clasificatorio 2º fase Copa de conjuntos |
|
|
|
29 |
|
Liga Euskadi Amateur |
DURANGO |
|
|
EKAINA//JUNIO
|
4 |
|
Liga Euskadi Amateur |
DURANGO |
|
|
|
|
|
|
|
|