|
|
|
|
|
|
DATA
FECHA
|
ANTOLATZ
ORGANIZA
|
JARDUERA
ACTIVIDAD
|
TOKIA
LUGAR
|
ORDUTEGIA
HORARIO
|
SAILKAPENAK
CLASIFICACIÓN
|
IRAILA//SEPTIEMBRE
|
11-15 |
|
Gainbegiratze eguna Jornada control |
|
|
|
28 |
|
Izar Leku torneoa Torneo Izar Leku
|
|
|
|
URRIA//OCTUBRE
|
5
|
|
Euskadiko Txapelketa eta Koparako sailkapena Campeonato de Euskadi y clasificación Copa
|
Leioa
|
|
|
11-13 |
|
Gainbegiratze eguna Jornada control |
|
|
|
19
|
|
Ipuruako Torneoa
Torneo Ipurua
|
|
|
|
AZAROA//NOVIEMBRE
|
7-10 |
|
Oinarrizko Taldekako Espainiako Txapelketa
Campeonato de España conjuntos base
|
Iruña Pamplona
|
|
|
|
|
Espainiako Taldekako Kopa
Copa de España conjuntos. |
Iruña Pamplona |
|
|
|
|
Oinarrizko Bakarkako Kopa Copa Base Individual
|
Iruña Pamplona |
|
|
16
|
|
EUSKALGYM |
Bilbao La Casilla
|
|
|
15- 17 |
|
EUSKALGYM
|
BEC BARAKALDO
|
|
|
29-1 |
|
Talde goreneko Espainiako txapelketa Campeonato de España conjuntos absoluto. |
Zaragoza |
|
|
ABENDUA//DICIEMBRE
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
URTARRILA//ENERO
|
11 |
|
TEKNIFIKAZIO EGUNA
Jornada de Tecnificación
|
Donostia
Azkoitia
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OTSAILA//FEBRERO
|
1 |
|
A mailako 1go fasea 1º fase escolar A
|
Bergara |
|
|
1 |
|
Amatuer lehiketa 1go fasea 1ºfase Campeonato Amateur
|
Bergara |
|
|
15 |
|
Benjamin Topaketa Encuentro Benjamin |
Hernani |
|
|
16 |
|
B mailako 1go fasea 2.gunea)
1º fase escolar B (zona 2)
|
Zarautz |
|
|
16 |
|
Benjaminen topaketa
Encuentro benjamin
|
Zarautz
|
|
|
16 |
|
B mailako 1go fasea 1.gunea)
1º fase escolar B (zona 1)
|
Karmelo Balda Donostia
|
|
|
22
|
|
1. Euskadiko Liga Oinarrizko Euskadiko Txapelketa Espaniako koparako gainbegiratzea
1º Liga Vasca Campeonato de Euskadi Base Control Copa
|
Gipuzkoa |
|
|
29-1 |
|
Torneo Macarena Milla |
Gernika |
|
|
MARTXOA//MARZO
|
8 |
|
Udaberriko Txapelketa 1go fasea 1º fase Primavera |
Karmelo Balda
|
|
|
14 |
|
A mailako 2garren fasea 2º fase escolar A
|
Ibarra |
|
BERTAN-BEHERA / SUSPENDIDO |
14 |
|
Amatuer lehiketa 2garren fasea 2ºfase Campeonato Amateur
|
Ibarra |
|
BERTAN-BEHERA / SUSPENDIDO |
21 |
|
Donosti Torneoa
Torneo Donosti
|
Donostia |
|
BERTAN-BEHERA / SUSPENDIDO |
22
|
|
2. Euskadiko Liga
2º Liga Vasca
|
Araba/Álava |
|
BERTAN-BEHERA / SUSPENDIDO
|
28 |
|
B mailako 2garren fasea 2.gunea 2º fase escolar B (zona 2)
|
Bergara |
|
BERTAN-BEHERA / SUSPENDIDO
|
28 |
|
Benjaminen topaketa
Encuentro benjamin
|
Bergara |
|
BERTAN-BEHERA / SUSPENDIDO |
28 |
|
Benjaminen topaketa
Encuentro benjamin
|
Hernani |
|
BERTAN-BEHERA / SUSPENDIDO |
29 |
|
B mailako 2garren fasea 1.gunea 2º fase escolar B (zona 1) |
Karmelo Balda |
|
BERTAN-BEHERA / SUSPENDIDO |
|
|
|
|
|
|
APIRILA//ABRIL
|
|
|
|
|
|
|
4-6 |
|
Campusa
Campus
|
Eibar |
|
BERTAN-BEHERA / SUSPENDIDO |
|
|
GIPUZKOAKO BAKARKA TXAPELKETA
|
zehaztu gabe
|
|
|
22-26 |
|
Oinarrizko Bakarko Txapelketa nazionala
Campeonato Nacional Individual Base
Gizonezko Kopa
Copa Masculina Gr
|
Iruña |
|
ATZERATUA |
30 |
|
|
|
|
|
MAIATZA//MAYO
|
2/3 |
|
Banakako Euskadiko Txapelketa
Campeonato de Euskadi Individual
|
Bizkaia
|
|
ATZERATUA
|
9 |
|
Alebin eta infantil Gipuzkoako txapelketa Campeonato de Guipúzcoa alevín/infantil
|
Tolosa |
|
|
10 |
|
Udaberriko Finala
Final Primavera
|
Tolosa |
|
|
16 |
|
Kadete eta Amateur Gipuzkoako Txapelketa
Campeonato de Gipuzkoa Cadete y Amateur
|
Irun |
|
|
17 |
|
Kidekako Goreneko Euskadiko Txapelketa Campeonato de Euskadi Equipos |
Gipuzkoa |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Euskadiko Amateur Txapelketa (jubenil-senior)
Campeonato de Euskadi Amateur (juvenil/senior)
|
Durango |
|
|
maiatzak 30 edo ekainak 6 |
|
Euskadiko Amateur Txapelketa (kadeteak) Campeonato de Euskadi Amateur (cadetes) |
Durango |
|
|
EKAINA//JUNIO
|
maiatzak 30 edo ekainak 6 |
|
Euskadiko Eskolarteko kirol Jokoak
Juego Escolares de Euskadi
|
|
|
|
11-14 |
|
Bakarkako Espainiako Txapelketa
Campeonato de España Individual
Gizonezko Espaniako Txapelketa
Campeonato de España masculino
|
|
|
|
19-21 |
|
Kideko Espaniako Txapelketa
Campeonato de España de Equipos
Taldekako Espaniako Kopa
Copa de España conjuntos 2ºfase
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|